Beşiktaş’ta Transferde Son Durum

Beşiktaş’ta transferde son durum, Abdullah Avcı’nın olmazsa olmazları arasında yer alan sol stoper ve sol bek transferi gündemde.

Beşiktaşta-Transfer
Beşiktaşta-Transfer

Transferin en sakin takımı konumunda olan kara kartal geçtiğimiz günlerde kadrosuna Tyler Boyd ve Douglas’ı ilave etmişti.

Stoke City’de forma giyen Hollandalı sol stoper Martins İndi için girişimlerde bulunan Beşiktaş, İngiliz kulübünün bonservis ya da 7 milyon Euro’yu aşan zorunlu satın alma opsiyonunda istediği rakamı makul bir seviyeye çekmek için uğraşıyor.

Teknik patron Abdullah Avcı’nın listesinde ilk sıraya çıkan İndi için Beşiktaş Sportif Direktörü Ali Naibibu hafta Stoke City ile yoğun bir pazarlığa başlayacak. Bu transferin sonuçlanması halinde Beşiktaş, Abdullah Avcı’nın kafasındaki en büyük soru işaretini de nihayete erdirmiş olacak.

Beşiktaşlıların diğer bir transfer hedefi de sol bek pozisyonuna Caner ile rekabet edecek bir futbolcu almak. Jamilu Collins için Alman takımı Paderborn’a yapılan teklifle sol bek hedefi belli olan siyah beyazlılar, Collins için de bu hafta yoğun girişimlerde bulunacak.

Beşiktaş Sportif Direktörü Ali Naibi hem İndi hem Collins için yürüttüğü görüşmeleri satın alma opsiyonlu kiralama üzerinden yapıyor. Bu iki transferin kısa sürede gerçekleşmesi halinde Beşiktaş bir de sol açık almak için harekete geçecek.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi transferin en hareketsiz takımı Beşiktaş. Tabiki hedefi önümüzdeki sezon yine şampiyonluk yarışında olup, sezon sonu vuslata ermek.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kuşadası escort