Mustafa Cengiz’den Falcao Açıklaması

Galatasaray, kulübün kurucusu Ali Sami Yen’i 68. ölüm yıl dönümünde mezarı başında andı. Tören sonrası başkan Mustafa Cengiz Falcao transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Mustafa-Cengizden-Falcao-Açıklaması
Mustafa-Cengizden-Falcao-Açıklaması

Galatasaray, kulübün kurucusu Ali Sami Yen‘i 68. ölüm yıl dönümünde mezarı başında andı. Tören sonrası başkan Mustafa Cengiz, Falcao transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Falcao transferi için uğraşıyoruz

Falcao transferi için uğraşıyoruz. Olası herkesle görüşüyoruz. Transfer aylar öncesinde, yıl içinde süren bir süreç. Galatasaray’ın koşulları ve taraftarımızın taleplerine göre transferler yapmak istiyoruz. Taraftarların talebi her zaman birinci sıradır.

Mustafa-Cengizden-Falcao-Açıklaması
Mustafa-Cengizden-Falcao-Açıklaması

Cengiz ayrıca geçen sezon kiraladıkları Luyindama’nın bonservisini aldıklarını da açıkladı.

Tören sonrası dostluk mesajları veren Cengiz,  “İnsanların mezarlığa gelince duygulanmaması mümkün değil. Ali Sami Yen Bey’in ayrı bir özelliği var. Bizim kurucu başkanımız. 3-4 çocuk Ali Sami Yen’in önderliğinde lise 2‘de bir takım kuruyor. O takım bir ateş topu gibi büyüyor. Sadece Türkiye’yi değil bütün dünyayı sarıyor. Onun bizi izlediğine inanıyorum. Başarılarımızla çok mutlu oluyorum. Bu sevgi selini Ali Sami Yen bir okulda tasarladı. Binlerce yıl sonra yeni başkanlar, Ali Sami Yen’in açtığı bu ateşi dünyanın en tepesine yayacak. İnsan duygulanıyor. Size müzemizde Ali Sami Yen’in yazısını okumanızı tavsiye ederim. Bütün kurucu üyelerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Onların ilkelerine her zaman bağlı kalacağız” dedi. 

Galatasaray taraftarına da seslenen Cengiz, “Galatasaray’ın hedefi Türk olmayan takımları yenmektir. Gereken ne var ise Galatasaray’ımıza zarar vermeden optimum şekilde halledilecektir” açıklamasını yaptı. 

Cengizden-Falcao-Açıklaması
Cengizden-Falcao-Açıklaması

Mustafa Cengiz’den Falcao Açıklaması; 

Beşiktaş’ın efsane başkanlarından Süleyman Seba’yı da kabir başında ziyaret eden Cengiz, “Süleyman Seba’yı şahsen tanıma onuruna eriştim. Beşiktaş, Fenerbahçe, Trabzonspor, Denizli, Kayserispor hepsi bizim kardeş kulübümüz. Her kulüp kardeşimiz, dayımız, amcamız. Süleyman Seba’yı da ziyaret edeceğiz ve lig başlamadan dostluk ve kardeşlik mesajı vermek istiyorum. Bütün rakiplerimize esenlikler diliyorum. Eşit ve adil bir yarış olsun. Hak eden kazansın. Umarım hak eden de Galatasaray olur. Herkese başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. 

Kaynak : Fanatik

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kuşadası escort